Ostalo

Provjerite našu ponudu u kategoriji Ostalo
Prikaži:
Posloži po:
AirTight SpectraGuard Access Point / Sensor - 802.11abg-n - S-300-AT-C-60
td.xl65 { width: 25%; } Description: AirTight SpectraGuard Access Point / Sensor - 802.11abg-n..
503,95 Kn
Brocade 24x Gigabit Ports Modul - BR-MLX-1GCX24-X-ML
Description: Brocade 24x Gigabit Ports Modul - BR-MLX-1GCX24-X-ML  &..
2.646,97 Kn
Brocade 57-1000027-01 8 Gbit/s LW 10 km SFP+
Description: Brocade 57-1000027-01 8 Gbit/s LW 10 km SFP+     Condition: good ..
756,11 Kn
Brocade NetIron 8x 10 Gbit/s Port Modul - NI-MLX-10GX8-M MLX
Description: Brocade NetIron 8x 10 Gbit/s Port Modul - NI-MLX-10GX8-M MLX    ..
7.058,74 Kn
Cisco Catalyst 3750 Network PoE Switch - 48-Port 10/100 Mbit + 4x SFP Port - WS-C3750V2-48PS-E
Description: Cisco Catalyst 3750 Network PoE Switch - 48-Port 10/100 Mbit + 4x SFP Port - WS-..
2.835,95 Kn
Cisco Catalyst 3750 Rackmount Switch 48x 10/100 Mbit/s RJ45 Ports, 4x SFP Slots - WS-C3750-48PS-S
Description: Cisco Catalyst 3750 Rackmount Switch 48x 10/100 Mbit/s RJ45 Ports, 4x SFP Slots ..
2.268,72 Kn
Cisco Single Port Multiflex Trunk Card Karte - VWIC2-1MFT-G703
Description: Cisco Single Port Multiflex Trunk Card Karte - VWIC2-1MFT-G703     ..
629,94 Kn
Dell / Cisco M1000e Catalyst Blade Switch 16 Port - 0XK146 / XK146 - WS-CBS3032-DEL
Description: Dell / Cisco M1000e Catalyst Blade Switch 16 Port - 0XK146 / XK146 - WS-CBS3032-..
3.088,15 Kn
Dell / Emulex 4 Gbit/s Fibre Channel Pass-through Modul für Poweredge M1000e 0WR728 / WR728
td.xl65 { width: 25%; } Description: Dell /  Emulex 4 Gbit/s Fibre Channel Pass-through M..
1.701,49 Kn
DELL / FORCE10 S50 48 Port 10/100/1000 Mbit/s Switch - S50-01-GE-48T-AC
Description: DELL / FORCE10 S50 48 Port 10/100/1000 Mbit/s Switch - S50-01-GE-48T-AC  ..
3.781,32 Kn
Dell 0K036D / KD036D M1000e iKVM Switch Modul
Description: Dell 0K036D / KD036D M1000e iKVM Switch Modul     Condition: good ..
756,05 Kn
Dell 0TF639 / TF639 PowerEdge 1855 1955 Cisco CBS3030 Switch für BladeCenter
Description: Dell 0TF639 / TF639 PowerEdge 1855 1955 Cisco CBS3030 Switch für BladeCenter ..
661,58 Kn
DELL 10 Gbit/s SFP+ Modul / Transceiver - Short Wave, 850 nm - 0Y3KJN / Y3KJN
td.xl65 { width: 25%; } Description: DELL 10 Gbit/s SFP+ Modul / Transceiver - Short Wave, 850..
756,05 Kn
Dell 10G-PTM Gigabit 16 Port Pass Through Module 0WW060 / WW060
Description: Dell 10G-PTM Gigabit 16 Port Pass Through Module 0WW060 / WW060     ..
503,70 Kn
DELL PowerEdge M1000e Cisco Catalyst 3130 Switch Modul - 0GX227 / GX227 / WS-CBS3130G-S
Description: DELL PowerEdge M1000e Cisco Catalyst 3130 Switch Modul - 0GX227 / GX227 / WS-CBS..
1.134,26 Kn
EMC / Brocade 250-041-900 16 Port Modul FC für Connectrix ED-24000B
Description: EMC / Brocade 250-041-900 16 Port Modul FC für Connectrix ED-24000B   &nb..
630,00 Kn
Prikazano 1 do 16 od 74 (5 Stranica)
© IT Lager 2016-2019. Powered by Envision Solutions - Envision d.o.o. Zagreb, Hrvatska.
Navedene cijene prikazane su bez uključenog PDV-a te se isti obračunava pri završetku narudžbe. Opis, slika i cijena ovdje opisanih artikala su informativni i nisu službena obvezujuća ponuda. Iako pokušavamo biti što precizniji u opisu proizvoda, zbog mogućnosti pogreške u sustavu koji više puta dnevno osvježava podatke, ne možemo odgovarati za pogreške u unosu opisa, slike ili cijene. Točnost kao i raspoloživost artikla potvrđujemo nakon obavljene narudžbe, odnosno službenom ponudom na upit.