Izbornik
Vaša košarica

Transceiveri i SFP moduli

Provjerite našu ponudu u kategoriji Transceiveri i SFP moduli
Proizvođač: Qlogic Model (P/N): AFBR-57D9AMZ-QL
Qlogic 8GB 850NM FC LC SFP+ Transceiver - AFBR-57D9AMZ-QL..
0,00 EUR
Proizvođač: ORTIAL Model (P/N): 10-2415-02-OT
Ortial 10GBASE-SR SFP Transceiver Module - 10-2415-02-OT..
0,00 EUR
Proizvođač: NetApp Model (P/N): X6539-R6
NetApp 4GB Shortwave Optical SFP - X6539-R6..
0,00 EUR
Proizvođač: Juniper Model (P/N): CFP2-100GBASE-LR4
Juniper CFP2 100GBase-LR4 SMF 10KM - CFP2-100GBASE-LR4..
0,00 EUR
Proizvođač: IBM Model (P/N): 49Y4218
IBM QLogic 10GB SFP+ SR Optical Transceiver - 49Y4218..
0,00 EUR
Proizvođač: IBM Model (P/N): 78P4487
IBM GBIC SFP+ 16GB SW LC 850nm Multi-mode Fiber - 78P4487..
0,00 EUR
Proizvođač: IBM Model (P/N): 21H9872
IBM 1GB 850NM SW GBIC Interface Converter - 21H9872..
0,00 EUR
Proizvođač: HPE Model (P/N): 0231A72X
HPE X135 10G XFP LC ER Transceiver SFP Module - 0231A72X..
0,00 EUR
Proizvođač: HPE Model (P/N): JD121-61101
HPE X135 10G XFP LC ER Transceiver - JD121-61101..
0,00 EUR
Proizvođač: HPE Model (P/N): Q2P65A
HPE 10GB SFP+ Short Wave Pull Tab Optical Transceiver - Q2P65A..
0,00 EUR
Proizvođač: HP Model (P/N): J4858-61201
HP X121 1GB SFP LC SX Transceiver - J4858-61201..
0,00 EUR
Proizvođač: HP Model (P/N): J4858C
HP X121 1GB SFP LC SX Transceiver - J4858C..
0,00 EUR
Prikazano 1 do 12 od 880 (74 stranica)
Imate pitanje ili trebate savjet?
Naš stručni tim sa dugogodišnjim iskustvom u raznim IT implementacijama je tu za vas.
Tražite nešto drugo?
Traženi artikl možemo dobaviti već sljedeći dan, složiti konfiguraciju ili kompletno rješenje.
Garancija najbolje cijene
Imate ponudu s boljom cijenom? Javite nam i mi ćemo se potruditi dati još bolju ponudu!
Navedene cijene prikazane su bez uključenog PDV-a te se isti obračunava pri završetku narudžbe. Opis, slika i cijena ovdje opisanih artikala su informativni i nisu službena obvezujuća ponuda. Iako pokušavamo biti što precizniji u opisu proizvoda, zbog mogućnosti pogreške u sustavu koji više puta dnevno osvježava podatke, ne možemo odgovarati za pogreške u unosu opisa, slike ili cijene. Točnost kao i raspoloživost artikla potvrđujemo nakon obavljene narudžbe, odnosno službenom ponudom na upit.
it-lager.com koristi kolačiće radi analize korištenja web stranica te unaprijeđenja Vašeg korisničkog iskustva.